sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 179 ürün görüntüleniyor.

Bluz Modelleri

Kendi zevklerini, tarzlarını ve sitilini sergilemeyi seven özgün bayanlarımızın üst giyim guruplarına dahil olan bluz modelleri, kalitenin dahilinde sizlere Xint markasının güvenli çatısı altında sunuluyor. Gardırobunuzun üst giyim ihtiyaçlarını tek bir adresten karşılayabilmenin mutluluğu ise sizlere kalıyor. Bluz modellerinde özel tasarım ürünleri de dahil olmak üzere oldukça geniş bir ürün yelpazesi sizlerin seçimlerini ve taleplerini bekliyorlar.

Bluz Modelleri ve Fiyatları

Bluz denildiğinde ilk akla gelen standart yaka kesimi olan yuvarlak kesimleri tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz kayık yaka gibi daha sıra dışı kesime sahip olan modelleri de alışverişlerinize dahil edebilirsiniz. Ayrıca üst giyimlerinizi en romantik parçalara dönüştürmeye aday olan dantel eklentileri ile de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Dantel detaylı tasarımlara sahip olan bluzlar ile birlikte pantolon ya da etekleri kolayca kombinleyebilirsiniz. Kombin oluşturmadaki kolaylık ise giyiminizde en çok aradığınız özellik olarak sizlere sunulmaktadır. Giyiminizdeki görünüme radikal kararlarınız ile birlikte farklı bir dokunuş kazandırmayı hedefleyenlerdenseniz belden fırfırlı olarak detaylandırılan bluz modelleri sizler için mükemmel bir alternatif olacaktır. Ayrıca asimetrik çizgiler ile kullanıcısına salaş görünüm kazandırmayı hedefleyen rahat bluzlar ile de özgür ruhunuzu ortaya koyabilirsiniz.

Tarz Bluz Modelleri

Yaz aylarında sadece kendisi ile eşsiz bir üst giyim ürünü olacak olan kolsuz ve ip askılı bluzlar, daha serin havalarda ise diğer üst giyim ürünlerinizi mükemmel kombine ulaştıracak olan seçeneklerin arasında yer almaktadır. Düşük kollu, v yaka ve yuvarlak kayık yaka bluzlar ise daha sade bir gün geçirmenize fırsat tanıyacak olan ürünlerden olup, içerisinde bulunduğunuz reyonda tüm özgün tasarım seçenekleri ile birlikte sunulmaktadır. Reyon içeriğinde karşılaşacağınız özel dizayn bluzlar, günün her anında gündüzünden geceye sizlerin aradığınız şıklığı kolayca ortaya koyabilmeniz üzere üretildi.Geniş alana yayılmış olan renk seçim imkanıyla, özel olarak üzerine dahile dilen estetik çizgileriyle ve dekoratif desenleriyle hem sizin hem de çevrenizdekilerin göz zevklerine hitap edebilmeyi başaran bluz modellerini hem gündelik hayatınızda hem de özel etkinliklerinizde veya özel toplantılarınızdan buluşmalarınıza kadar birçok yerde kullanabileceksiniz. Sizler de alternatifin oldukça bol olduğu bluz modelleri reyonundan tam da zevkinize hitap ettiği gibi üretilmiş olan ürünleri kolayca belirleyebilir ve satın alarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.