sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Kadın Yağmurluk

 

İnce giyim ürünleri mevsim geçişleri için en ideal olanlarıdır. Özellikle dört mevsim her an değişebilecek hava durumları için ihtiyaç duyulan kadın yağmurluk, bir gardıropta mutlaka bulunması gereken parçalardan. Casual kombinlerden, rahat giyime ve hatta klasik giyim  tercihlerinde de oldukça rahat kombinlenen kadın yağmurluk lar birebir uyum aranmayan bir tarza sahiptirler.

Kadın yağmurluk modelleri nin kapüşonlu olanları kullanım bakımından oldukça hayat kurtarıcı olacaktır. Saçlarınızı ve vücudunuzu ıslaklık hissiyatından uzak tutacak bu parça, katlandığında aynı zamanda çok az yer kaplayarak taşıma kolaylığı sunmaktadır. Kadın yağmurluk modelleri her sezon yaz ve kış olarak güncellenerek, Xint koleksiyonlarındaki yerini almaktadır. 

 

Kadın Yağmurluk Modelleri 

 

Yağmurlu günlerin ve mevsim geçişlerinin kurtarıcısı kadın yağmurluk koleksiyonda oldukça çeşitli çalışılmaktadır. Garni detaylı rahat kesim modeller en çok tercih edilenler arasında. Cepli ve kapüşonlu olanlar en popüler tasarımlar arasında. Kullanım olarak elinizde bulunan aksesuarları muhafaza etme imkanı taşıyan cepler oldukça işlevsel.

Kadın yağmurluk renkleri, yağmurlu havalara uyumlu ve görünümüzü üst seviyelere taşıyacak beyaz, lacivert ve kırmızılardan oluşuyor. Xint koleksiyonundaki kadın yağmurluk modelleri ne bakarken, şeffaf kapüşonlu yağmurluk modeline bakmayı unutmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.