sadsad x
asdasd
polo yaka tişört
Sıralama seçin
Göz At

Polo Yaka Tişört 

Erkeklerin gardırobunda olmazsa olmaz giyim parçalarından olan polo yaka tişörtler, Xint markasının online mağazalarındaki reyonlarda klasikliğin ötesinde çok daha kendine özgün çizgilere sahip. Örneğin klasik polo yaka tişört modellerinden olan düğmeli seçeneklerinin yanı sıra ‘kendi tarzımı kendim belirlerim’ diyen erkeklere özel olarak üretilmiş fermuarlı polo yaka tişörtleri de Xint ayrıcalığı ile sizlerin beğenisine sunuluyor.

Polo Yaka Tişört Modelleri

Small bedenden başlayıp battal beden olan XXL bedenine kadar uzanan geniş seçim aralığı sayesinde beğendiğiniz ürünü bedeninize uydurmanız son derece kolay olacaktır. Tek yapmanız gereken reyonu gezmek, tarzınıza uygun olan ürünleri yakından incelemek, beğendiğiniz ürünün bedeninize uyanını anında sepete eklemek olacaktır. Dilerseniz özel filtreleme sisteminden faydalanarak sadece kendi bedeninize uyan ve belirlemiş olduğunuz renkleri mevcut olan ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Size özel olarak oluşturulurmuş bu reyonda alışverişleriniz çok daha keyifli olacaktır.Polo yaka tişörtlerin desenlerini Xint reyonlarında gördünüz mü? İster klasik giyimlerde isterseniz sportif bütünlük elde ettiğiniz konseptlerde kolaylıkla tercih edebileceğiniz ve başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz özel desenler, sizleri polo yaka tişört modellerinde bekliyor.  Kısa kollu polo yaka tişörtlerinin aynı sıra sonbahar–kış sezonu dahilinde üretilen uzun kollu polo yaka tişörtler de seçiminize sunulmuştur. Böylelikle sportif imajınızı sergilemek dört mevsim boyunca mümkün.

Polo Yaka Tişört Fiyatları

Düz renk polo yaka tişörtler elbette ki her erkeğin gardırobunda kurtarıcı birer parça olarak bulunmalı. Ancak klasik olarak yatay ve dikey modellemelerin yanı sıra özel desen ve motiflerden elde edilmiş olan alternatifler de asla hafife alınmamalı. Baharın ve yazın gelişini sadece üzerinize giydiğiniz bir tişört ile müjdeleyebilir ve yakınlarınıza pozitif bir enerji sunabilirsiniz. Havai ve uçarı bir imajı benimsemiş olan erkeklere de özel imkanlarımız var. Yakalarında özel işlemeleri ile kendinizi cool ve ortamın en havalı erkeği olarak hissedebilirsiniz. Sadece siz mi? Hayır, çevrenizdeki tüm insanlar sizlerin cool görünümünüzü fark edecek ve tüm gözler sizin üzerinizde toplanacak. Eğer siz de bulunduğunuz ortamın en gözde erkeği olmaya hazırsanız eşsiz ve emsalsiz polo yaka tişört modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.