sadsad x
asdasd

Mutlu Yıllar!

16 Aralık 2019
2020’ye sayılı günler kala tatlı bir telaş ve heyecanla geri sayım başladı. Işıklı caddeler, stil dolu mağazalar, yeni yıl konseptiyle donanmış AVM ler, yeni yıla hazırlanan mekanlar, hediyelikler kısacası yılbaşı ruhu her yerde.! Tüm bu ha-zırlıklar kocaman bir yılı geride bırakıp yeni başlangıçları temsil ederken, çam ağaçları ve yılbaşı süsleri tüm canlılığıyla coşkuyu taçlandırıyor.
Keyif ve pırıltılarla dolu yılbaşı hazırlıkları arasında yeni yıl görünümüne de göz dolduran dokunuşlar yapabilirsin! Işıltılı konseptlerden ilham alarak, parti mekanına göre stilini şimdiden belirle! Yeni ve umutlarla dolu bir yıla girerken, en parlak görünüm için yılbaşı kombin önerilerimiz seninle..

Siyahı Yorumla

Siyah özel gecelerin en çok tercih edilen, göz dolduran ve en risksiz renklerinden. Tüm renkleri özgürce kullan, ancak siyahın büyüsünü kendi dilinde en göz alıcı haliyle yorumlamak yılbaşı gecesi için çok parlak bir fikir olacaktır. Siyahla bütünleşen metalik tonlar, danteller, satenler ya da payetler eğlencene eşlik etmeye hazır. Üstelik mekana göre değişmeyen ve her yere uyum sağlayacak bir renk ol-ması açısında listenin en başında tutabilirsin. Tüm parçalarda rahatça bulacağın siyah rengi ister tek parça elbise de, istersen deri parçalarda kullanabilir kendi dilinde

Cadde Partisi

Eğer aklınızda yeni yılı dışarıda karşılamak varsa şık olduğu kadar aynı zamanda konforlu bir kombin geceyi rahat tamalamanız için olmazsa olmazdır. Alt grupta deri pantolonlar bu gece için hem rahat hem de gösterişli duracaktır. Montunun bütün gece sana eşlik edeceğini düşünürsek kombini tamamladıktan sonra dış giyime pırıltılar eklemek doğru karar olacaktır. Kısa topuklu bootie ya da sneakers tüm kombinlere uyum sağlayacak ve aynı zamanda bütün bir gece rahatlık sunacaktır.

Şık Davetler

Kutlama alternatiflerinden en fazla talep gören bir diğer seçenek hiç şüphesiz tüm geceyi müzik yemek dans eşliğinde sevdiklerinde geçirmektir. Eğer planlarınız arasında yeni yılı kapalı bir mekanda karşılamak varsa caddelerin casual tavrını şık davetlerin ışıltılı parçalarıyla birleştirip doğaçlama olduğu kadar hareketli de bir stil yaratabilirsiniz. Sade kazakları saten ya da payetli etek ve pantolonlarla hatta şortlarla birleştirebilir ters kombinle farklılık yaratabilirsinin. Bu tür kutlamalarda işin sırrı, gösterişli parçaları olabilecek en spor kesimlerle harmanlamak olacaktır.

Cadde Partisi

Özel ve şık davetlerde tek bir gösterişli elbise ile gecenin hakkını verebilirsiniz. Bu tür davetlerde iki parça yerine tek parçaya yönelerek stilini bir üst seviyeye taşıyabilirsin. Güçlü ve aynı zamanda cool bir görünüm kazanabileceğin saten, deri ya da dantel parçalar için bir kaç alternatif edinebilirsin. Düz tercih edilen parçalarda gösterişli aksesuarla tüm geceyi yıldız olarak tamamlamana yardımcı olacaktır.

Ev Partisi

Cadde partisinin aksine eğer bir ev partisine giymeyi düşünüyorsanız dilediğinin seçimi yapabilirsin. İnce bluzlar, mini etek ve şortlar kutlama süresinde rahat ve şık hissettirecek isabetli bir seçenek. Çanta ve mont taşımak zorunluluğu ortadan kalktığına en güzel hissettiğin kombin, saç ve makyajı yapmaman için hiç bir sebep yok.
Kendi stilinle bir yıldız gibi parlayacağın geceye geri sayım başladı! Keyifle, mutlulukla ve tabi ki sevdiklerinle gülümse, mutlu yıllar !
Yılbaşının en güzel parçaları www.xint.com.tr de.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.