sadsad x
asdasd

Mevsim: Şehre Dönüş

20 Eylül 2019
Güneşin bütün enerjisiyle parladığı dolu dolu bir yaz mevsimini daha geride bırakırken, yakmayan ve üşütmeyen benzersiz sonbaharın tadını çıkarmanın tam vakti.. Şehre dönüş tatilcilerin gözünden yeni bir mevsime geçiş, moda dünyasının gözünden ise ofis hayatının kapılarını yeni trendlere açması ola-rak yorumlanabilir.
Ofis ortamında çalışan, giyimine özen gösteren ve modayı takip eden kişiler şıklık - rahatlık - stil dengesini kurmak adına oldukça yorulabilirler. Moda ve trend yorumlanırken ofis giyimi kriterlerini de göz önünde bulundurmak gerektiği düşünülecek olursa sık sık alışverişe çıkmak işten bile değil. Gün boyu kullanılacak parçalar ofis yaşamına hitap ederken ayrıca oldukça rahat olmalı. Parçaların dengesi kurulduğunda ise bu konforu kusursuz bir şekilde yakalamak oldukça mümkün.

Maskülen mi Feminen mi?

Moda tüm zamanlarda etkisini kadınların üzerinde bol çeşitliliğiyle biraz daha baskın yaşamakta. Elbiseler, tulumlar, taytlar, etekler … Dolayısıyla tercih yapmak zorlaşıyor. En çok tercih edilen ceket, gömlek, pantolon uyumu ofis stilinde oldukça gözde. Kişisel yorumun söz sahibi olacağı alan ve duruşu biraz daha belirgin kılan yegane parça böyle bir kombinde kesinlikle ayakkabı. Rahat ve şık bir kombin için sneakers ya da sade spor ayakkabıları tam bir tamamlayıcı olacaktır. Pantolonun yerine etek tercih edilebilir, mevcut çizgi istikrarla korunabilir.
İş yaşamına biraz daha Feminen bir dokunuş ise elbise ve tulumlarla mümkün. Farklı renk ve kumaşların sayısız kesimle harmanlandığı modeller içerisinden saten ya da pamuklu, düz ya da desenli ve hatta deri… mutlaka tarzınızı yansıtacak bir kaç parça çıkacaktır. Toplantı günlerinde topuklu ayak-kabı, rutin günlerde ise düz tasarımlar rahatlığı ve şıklığı bir arada sunacaktır. Ceket - pantolon kombinlerinin tamamlayıcısı spor ayakkabılar, elbise ve tulumlarla da uyumun en rahat halini sunmaya aday.
Xint, 2019/2020 Sonbahar Kış koleksiyonunda ofis stilini en yeni çizgisiyle ku-sursuz yorumluyor. Keyif dolu bir kış olması dileğiyle…

Alışveriş İçin Tıklayın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.