sadsad x
asdasd

Hoşgeldin Sonbahar !

05 Ekim 2020
Her mevsimin olduğu gibi Sonbahar’ın da yaşam ve duygularımızda ayrı bir yeri var. Yazın geride kaldığının habercisi bu mevsim aynı zamanda gardırobumuzdaki yaz ve kış parçalarının da keyifle karıştırılabildiği yegane mevsimlerden.

Zamansız moda: Sweatshirt

Sonbaharın en kilit parçalarından biri şüphesiz sweatshirtlerdir. Birazda zamansız diyoruz çünkü dört mevsim ihtiyaç duyulacak parçalardandır. Xint Kapsül Koleksiyon’unda ikonik sweatshirtlere karakteristik bir dokunuşla vatkayı ekledi. Renkleri, ince detayları, sloganları, baskılı ve baskısız modelleriyle keyif veren bu koleksiyonda takım yapabileceğiniz sweat pantolonlarını da bulmak mümkün.

Stilini yaratırken özgürsün!

Mevsimin imkanlarını kullanarak gardırobundan özgür seçimler yapabilirsin. Şort ve sweatshirt birlikteliği, postallarla tamamlanan deri etek şıklığı ve tabi ki sweat takımlar geçtiğimiz yıl olduğu gibi hala yükselen trendler arasında
Renk ve dokularıyla mükemmellik hissiyatını veren Xint sweatshirtleri salaş mini eteklerle kombinleyebilir; saten elbiselerin üzerine giyebilir, günün ilerleyen saatlerinde ise omzuna atarak stilini taçlandırabilirsin. Yani diyoruz ki; moda eğer senin stilinse sınır yok, özgürsün.

İlham veren stiller….

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.